Kviečiame į pažintines pamokas!

  • Kategorija: Events
  • Date: June 6, 2023
Mieli mokiniai ir jų tėveliai!
Laikas bėga labai greitai. Ne už kalnų ir ruduo. Rudenį prasideda nauji 2023/2024 mokslo metai. Mūsų mokykla siūlo puikią galimybę Jūsų vaikams sudalyvauti pažintinėse lietuvių kalbos pamokose penktadieniais ir šeštadieniais dar šiais 2022/2023 mokslo metais iki liepos 22 ir pabaigti šiuos mokslo metus adaptuojantis mūsų mokykloje, o jau rudenį po atostogų ir pailsėjus pradėti naujus 2023/2024 mokslo metus su naujomis jėgomis su mumis kartu.
Pateikiame bendrą informaciją apie vykstančias pamokas jeigu Jums patiktų ir, po pažintinės pamokos, Jūs nuspręstumėte tęsti mokslus mūsų mokykloje:
Lietuvių kalbos pamokos vaikų grupėms nuo 3 iki 5 metų ir mokiniams nuo 5 iki 14 metų!

Dagenham’e, Leaping Toads Centre 1-4 Rectory Road, RM10 9SA, Lituanistinėje mokykloje “Mano pirmieji mokslai”, laukiame vaikų norinčių mokytis mūsų nuostabios lietuvių kalbos.
1. Vaikams nuo 3 iki 5 metų pamokos šiais 2022/2023 mokslo metais vyksta kiekvieną penktadienį nuo 13.00 iki 18.00 valandos.
2. Mokiniams nuo 5 iki 14 metų pamokos šiais 2022/2023 mokslo metais vyksta šeštadieniais nuo 10.00 iki 14.00 valandos.
3. Mūsų mokykloje dirba puikios, lietuvių kalbos, pradinių klasių mokytojos bei spec pedagogės ir logopedės!
4. Visi mūsų mokyklos vaikai šiais metais pradėjo mokytis pagal naują mokymo(-si) programą. Tai oficiali Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos parengta lituanistinio švietimo integruota programa. Mokantis pagal šią programą bus galima įgyti lietuvių kalbos lygį pagal Bendruosius Europos kalbų matmenis patvirtinantį pažymėjimą, kurį išduos Lietuvos Nacionalinė švietimo agentūra.
5. Pamokų kaina mėnesiui yra £110 svarų. Esame registruoti Jungtinės Karalystės Švietimo, vaikų paslaugų ir įgūdžių standartų biure (angl. Ofsted), todėl mums yra suteikta galimybė “neapmokestinamai vaiko priežiūrai” (Tax Free Childcare) kur vyriausybė apmoka 20% nuo pagrindinės mėnesio sumos už pamokas. Tėvams lieka sumokėti 80%. (Kreipkitės į mus dėl detalios informacijos). Pamokos vyksta 11 mėnesių. Rugpjūčio mėnuo nėra įtrauktas.
Jeigu susidomėjote, maloniai kviečiame registruotis į pažintinę pamoką jums patogų penktadienį (3 – 5 metų vaikams) arba šeštadienį (5 – 14 metų vaikams) Skambinkite mums 07521456070 arba rašykite info@ltlt.co.uk
< Atgal